Odkryj AluLoc Prime, nowy zamek BerryAlloc!

Nowy system zamków AluLoc Prime to innowacyjne rozwiązanie zastępujące dotychczasowy system AluLoc na krótszych bokach paneli w kolekcji podłóg wysokociśnieniowych BerryAlloc - Grand Avenue. Nasze zaangażowanie w zrównoważone rozwiązania ma na celu ochronę środowiska naturalnego.

Innowacyjne rozwiązanie: AluLoc Prime

W ciągu ostatnich dwóch lat, nasz dział badań i rozwoju ścisłą współpracę podjął z Norweską Radą ds. Badań Naukowych, dążąc do opracowania innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą jakość naszych produktów. W wyniku tych wysiłków, AluLoc Prime przedstawia się teraz z nowym zamkiem w pełni wykonanym z 100% polimeru pochodzącego z recyklingu. Nasza ocena ekologiczna cyklu życia potwierdziła, że wprowadzenie tego nowego systemu zamknięcia przyczyni się do zmniejszenia śladu węglowego.

Precyzja i stabilność

Innowacyjne zamki AluLoc Prime zyskały na wydajności dzięki zastosowaniu formowanego wtryskowo trzpienia blokującego, co przekłada się na większą precyzję i stabilność. Nowy profil zamka został zaprojektowany z dodatkowym wzmocnieniem (profil wzmocniony) oraz większymi wymiarami, zarówno pod względem długości, jak i szerokości, przy jednoczesnym zachowaniu ultrawysokiej wytrzymałości zamka (1200 kg/mb).

Wyniki tego nowego projektu zostały potwierdzone zarówno w laboratorium, jak i w praktycznym zastosowaniu:

  • Lepsze podparcie (+ 24 mm) na poziomym zamku nawet w zewnętrznych rogach deski
  • Większa elastyczność pióra i wpustu wyraźnie ułatwia montaż
  • Ściślejsze dopasowanie

 
System zatrzasków kompatybilny z poprzednim


Nowy, udoskonalony zamek AluLoc Prime znajduje się na krótszych bokach paneli, pozostawiając "standardowy" zamek AluLoc na dłuższych bokach. To oznacza, że oba systemy zamków są ze sobą kompatybilne, a także przyczynia się to do ograniczenia ilości odpadów podczas wymiany. Możemy łatwo zakończyć rząd paneli AluLoc i rozpocząć nowy rząd z AluLoc Prime. Ten krok jest częścią naszej drogi ku zrównoważonemu rozwojowi.

Choć Grand Avenue jest pierwszą kolekcją podłóg wysokociśnieniowych, w której wykorzystano ten nowy, innowacyjny system zamków, w BerryAlloc nieustannie rozwijamy i wdrażamy zrównoważone technologie w naszych produktach. W nadchodzących miesiącach planujemy stopniowo zastępować zamki w kolekcji Grand Majestic na nowy, udoskonalony system AluLoc Prime. Ta decyzja doskonale wpisuje się w naszą strategię technologicznego postępu i zrównoważonego rozwoju.

 

 

 

 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej