TRENDBOOK 2020/2021

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Trendbook Alloc 2020/2021. To wyjątkowe wydawnictwo – prezentujemy w nim prace zwycięzców i osób wyróżnionych w konkursie World of Alloc.

Jury nie miało łatwej decyzji, biorąc pod uwagę jakość przesłanych projektów. Uczestnicy mogli zgłosić swoje pomysły na aranżację wnętrz w trzech kategoriach – sypialnia, salon, pokój dziecięcy i obiekt komercyjny, a każdy projekt musiał uwzględniać wykorzystanie paneli HPL z kolekcji Grand Avenue i Original. Różnorodność projektów, które otrzymaliśmy dowodzi zarówno ogromu możliwości zastosowania paneli

Alloc jak też wyobraźni i umiejętności projektantów. Pokazały one także jak wielki wpływ na wygląd pomieszczenia może mieć podłoga – jej kolor, ton, sposób ułożenia czy wzór nadają charakter całemu wnętrzu.

Zbiór prac, które prezentujemy w naszym Trendbooku, to także przegląd najmodniejszych obecnie trendów w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.  Można dowiedzieć się z niego, czy skandynawskie wnętrza w surowych, chłodnych barwach nadal są tak pożądane, czy jednak powoli wypierają je inne tendencje. Można podpatrzeć, jak wzory, kolory i sposoby układania podłogi decydują o stylu całego wnętrza.

To źródło inspiracji nie tylko dla profesjonalistów, ale dla wszystkich, którzy interesują się tematami aranżacji wnętrz czy też stoją przed wyzwaniem urządzenia własnej przestrzeni. Zapraszamy do lektury i, przede wszystkim, cieszenia oka pięknymi projektami.

 Pobierz trendbook!

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej