Porady

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz dokonać montażu paneli Alloc.

Podłogi laminowane – jedyne takie panele podłogowe

Nieustannie poszerzając sieć dystrybucji udało się nam osiągnąć ogólnopolski zasięg. Panele podłogowe, które pragniemy Państwu zaoferować dostępne są w kilkudziesięciu punktach sprzedaży w całym kraju. Dodatkowo winylowe panele wodoodporne oraz panele laminowane Alloc dotarły obecnie do 14 z 16 polskich województw.

Panele winylowe – doskonała jakość i funkcjonalność

Paleta różnorodnych kolorów i wzorów, którą otrzymały oferowane przez nas panele PVC, to tylko jedna z licznych zalet tego ekskluzywnego asortymentu wykończenia wnętrz. Specyfikacja każdego modelu dobitnie ukazuje, iż jest to asortyment tworzony z myślą o estetyce wnętrz oraz długoletniej eksploatacji. Panele podlogowe, laminowane Alloc mogą być śmiało stosowane zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i lokalach użyteczności publicznej (lotniska, sklepy, restauracje, czy biurowce). Rekomendują je także architekci wnętrz, gdyż wiedzą oni doskonale, iż wzornictwo oferowane przez panele winylowe jest w stanie sprostać każdemu rodzajowi wnętrz – od klasycznych aranżacji, po minimalistyczne i nowoczesne.

Panele podłogowe – cena

Warto wspomnieć również o gwarancji, jaką udzielamy na nasze panele podłogowe, gdyż jest ona dożywotnia. Zobowiązanie to dotyczy dowolnego modelu należącego do tego asortymentu.
Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż muszą być one przeznaczone do użytku domowego.
W przypadku inwestycji komercyjnych mogą Państwo liczyć na 10-cio letni okres gwarancyjny. W nawiązaniu do tego faktu cena, jaką przyjdzie naszym klientom zapłacić za panele laminowane Alloc, jest niezwykle atrakcyjna – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie WWW oraz u krajowych dystrybutorów marki.

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, wktórym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej