18 powodów, aby wybrać podłogi Alloc

Wiosna sprzyja zmianom. Gdy na zewnątrz robi się cieplej, chętniej decydujemy się na remont czy odnowienie mieszkania. O nasze cztery kąty dbamy szczególnie mocno, gdy służą nam także jako biuro, przedszkole czy szkoła.

Ostatni rok zmienił nasz sposób i miejsce spędzania czasu. Dom, który dotychczas kojarzył się z życiem rodzinnym, gdzie wracamy po pracy czy ze szkoły, dziś ma znacznie więcej zastosowań. Spędzamy w nim także nieporównywalnie więcej czasu. Nic więc dziwnego, że naszą uwagę przykuwa dużo więcej otaczających nas detali i potrzebujemy zmian. I o ile kolory ścian możemy odświeżać regularnie, o tyle podłogi to decyzja na lata, więc powinna być dobrze przemyślana.


Co jest najważniejsze przy wyborze podłogi?


Przede wszystkim trwałość. Jakość wykonania, technologia produkcji, klasa ścieralności ma wpływ na to, jak długo będzie nam służyła podłoga. Najmocniejszymi panelami na rynku są te wykonane w technologii HPL. Ten laminat wysokociśnieniowy nowej generacji cechuje się ekstremalną wytrzymałością. W kolekcjach Grand Avenue i Original oprócz unikalnej technologii HPL zastosowany został również opatentowany przez ALLOC specjalny zamek, który zapewnia trwałe i szczelne łączenie paneli. To atut w przypadku dużych otwartych przestrzeni w domach, biurowych open space`ach czy loftach, ale także praktyczne rozwiązanie na powierzchniach komercyjnych – w salach, hotelach, restauracjach, a nawet lotniskach.

 

Najtrwalsze panele podłogowe


Kolekcję Grand Avenue wyróżnia nie tylko ponadstandardowa trwałość, ale także wymiar panela, który wynosi 2410×241 mm. Do wyboru jest w sumie 20 naturalnych wzorów. Wybrane dekory teraz dostępne są w super cenach.

Kolekcja Orignal to ponad 40 ponadczasowych i oryginalnych wzorów. Do wyboru są dekory z wykończeniem matowym, błyszczącym lub satynowym, a także z efektem szczotkowania. Warto skorzystać z możliwości zdobycia tych wyjątkowych paneli w atrakcyjnych cenach.

Panele układane w jodełkę


Architekci i projektanci wnętrz są zgodni, że to jeden z najpopularniejszych wzorów podłogowych tego sezonu. Do tej pory jodełka możliwa było tylko w przypadku podłóg drewnianych. Od niedawna dostępna jest także u producentów paneli laminowanych. Najnowsza kolekcja Chateau Xtra marki Alloc to także prostota montażu dzięki systemowi ChateauLOC, trwałość oraz łatwość utrzymania czystości i ich pielęgnacji. Super ceny na dębowe wzory z tej kolekcji to dodatkowa zachęta.

Panele winylowe do zadań specjalnych


Jeśli mowa o ekstremalnych warunkach to panele LVT wpisują się idealnie. Poszukując podłóg do domu czy mieszkania, które wytrzymają najtrudniejsze warunki, warto rozważyć wybór podłóg winylowych. Panele Alloc Spirit XL LVT SUPER RIGID CLICK są nie tylko wyjątkowo długie (1830x228mm), ale dzięki kombinacji najnowocześniejszych technologii także trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur. Dzięki swoim właściwościom mogą być bez przeszkód stosowane również w biurach, recepcjach, sklepach, restauracjach i innych pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Teraz panele LVT marki Alloc dostępne z atrakcyjnymi rabatami.

Najbardziej domowe panele laminowane


Te panele nie tylko nazwą nawiązują do zastosowania. Są wyjątkowo domowe, ale to nie wszystko… Kolekcja paneli laminowanych Home Plus cechuje się stosunkowo długim panelem o wymiarach 1288mm x 190mm i grubości 8mm, wyposażonym w dodatkowy, zintegrowany cichy system, który redukuje hałas w zakresie 19 decybeli i sprawi, że ​​jeszcze bardziej docenisz komfort, jaki daje ta podłoga. Panele posiadają specjalnie stylizowaną strukturę w taki sposób, aby imitowała naturalne drewno. Dodatkowym plusem są specjalne ceny na wybrane dekory.

Promocje obowiązują do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Zobacz, gdzie kupić.

 

 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej