5 ciekawych pomysłów na aranżację sypialni: zainspiruj się! (ZDJĘCIA)

Sypialnia to szczególne pomieszczenie w każdym domu – służy do regeneracji naszego ciała podczas spania, do odpoczynku i do relaksu. Tym bardziej jej aranżacji powinieneś poświęcić szczególną uwagę. Zbyt intensywne kolory mogą zakłócić lekturę ulubionej książki, a brak odpowiednich, przyciemniających pomieszczenie rolet wpłynie na jakość snu. Bez obaw! Jeśli Twoja sypialnia potrzebuje zmiany, zobacz 5 inspirujących aranżacji i znajdź pomysł na odnowienie własnej.

 

1. Aranżacja sypialni autorstwa Beaty Wyrzyckiej z wykorzystaniem paneli Dąb Bergen z kolekcji Original

Sypialnia połączona z garderobą jest inspirowana stylem minimalistycznym. Panele z serii Original Dąb Bergen zostały wykorzystane zarówno na podłodze jak i suficie podwieszanym. Całość pomieszczenia jest utrzymana w stonowanych, neutralnych odcieniach, okraszonych czarnymi metalowymi elementami. Kolor paneli – jasnego, ciepłego drewna – przełamuje surowość ścian z betonu architektonicznego i dodaje wnętrzu przytulności, ale też elegancji. Ułożenie paneli wzdłuż osi łóżka daje ciekawy efekt głębi. Podłoga i sufit płynnie przechodzą także do garderoby ukrytej za ażurowymi, przesuwnymi drzwiami. Połączenie wielkomiejskiego stylu życia i naturalnych inspiracji tworzy obraz oazy spokoju w metropolii.

 

 

2. Aranżacja autorstwa Kamili Pigońskiej z wykorzystaniem paneli Dąb Berlin z kolekcji Original

Aranżacja sypialni z wykorzystaniem paneli laminowanych z kolekcji Original jest dedykowany dla miłośników przytulnych i ciepłych wnętrz. Urozmaicona faktura ściany, przy której znajduje się łóżko, została przygotowana z paneli, ułożonych w szachownicę. Dodatkowo pojedyncze panele zostały położone na ścianie jako element dekoracyjny przy lustrze. Łózko oraz szuflada z blatem po przeciwnej stronie również są stworzone z dekoru Dąb Berlin, co pozwala uzyskać spójną całość.

 

 

3. Aranżacja sypialni autorstwa Celiny Kucharskiej z wykorzystaniem paneli Dąb Jasny z kolekcji Original

Projekt nowoczesnej sypialni łączy minimalizm z elegancją. Mocno zaakcentowana, wykończona czarnym fornirem garderoba oraz obszerne łóżko z wysokim zagłówkiem wymagało dla równowagi subtelnej podłogi. Dąb Jasny z Kolekcji Original jest idealnym dopełnieniem wnętrza. Kompozycja delikatnego rysunku paneli podłogowych z wyraźnym frontem szafy, a także różnorodnością tkanin pojawiających się w obiciu tapicerowanego łóżka i niezbędnych tekstyliów sypialnianych nadaje pomieszczeniu wyjątkowy efekt.

 

 

4. Aranżacja autorstwa Anny Wojciechowskiej z wykorzystaniem paneli Dąb Lista z kolekcji Original

Projekt sypialni w domu jednorodzinnym, stworzony został z myślą o inwestorach lubiących przemyślane rozwiązania.  Pomieszczenie charakteryzuje nowoczesny design i nieoczywiste formy. W punkcie centralnym znajduje się łóżko, za którym wyeksponowana została ściana – połączenie kilku różnych faktur. Proste minimalistyczne oświetlenie dopełnia istotę wnętrza, a panele Alloc z kolekcji Original przełamują jego monochromatyczny charakter.

 

 

 

5. Aranżacja autorstwa Pawła Biskupa z wykorzystaniem paneli Dąb Oslo z kolekcji Original

Projekt nowoczesnej sypialni to ciepły i relaksujący klimat, będący połączeniem drewna, płyt wielkoformatowych i pięknego welurowego łóżka. Różnorodna faktura ścian nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter, a wprowadzenie kobaltowego koloru w postaci dywanu, pościeli i fotela jest swoistym dopełnieniem. Panele laminowane z kolekcji Original Dąb Oslo współgrają z wyeksponowaną ścianą i z interesującym, nieoczywistym oświetleniem.

Spodobały Ci się nasze pomysły na aranżację sypialni i chcesz więcej? Nic prostszego! Pobierz darmowy Trendbook Alloc 2020/2021, z którego dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, jak z pomysłem zaprojektować sypialnię i która podłoga najlepiej sprawdzi się w łazience. 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej