6 powodów, dla których warto wybrać podłogę Alloc

Zbliża się wakacyjny czas, niektórzy zaplanowali wyjazdy, a inni nadal myślą, jak efektywnie wykorzystać swój urlop i odmienić swoje domowe wnętrze.

Oto 6 powodów, dla których warto zaplanować metamorfozę podłóg w swoim domu z Alloc.Wybrane dekory w wyjątkowych cenach!

Oto 6 powodów zawartych w sześciu wyjątkowych dekorach – Champs Elysées, Rodeo Drive, Ku’daam, z kolekcji Alloc Grand Avenue oraz Dąb Elegant Natural, Dąb Naturalny, Dąb Wiosenny z kolekcji Alloc Original. Same nazwy odzwierciedlają urok podłóg laminowanych Alloc, jednak to coś znacznie więcej – to unikalne wzornictwo, wysoka jakość, szyk i elegancja, a także najwyższa klasa ścieralności, która zapewnia niezwykłą wytrzymałość, trwałość, odporność na wilgoć, blaknięcie oraz na zużycie materiału.

GRAND AVENUE
Panele w rozmiarze XXL – 2410×241 mm


Sześciu pancernych z dywizji… Alloc
Panele podłogowe Alloc są stworzone do każdego rodzaju pomieszczeń, sprawdzą się zarówno w przestrzeni prywatnej, jaki i publicznej. To doskonały wybór do wnętrz o dużym natężeniu ruchu – wszelkich obiektów komercyjnych (galerii handlowych, szkół tańca, restauracji, barów, korporacji). Nowatorska technologia, w jakiej powstają podłogi Alloc, czyli HPL sprawia, że nazywane są nie bez powodu – pancernymi. Oprócz jednak przystosowania do warunków ekstremalnych, odznaczają się z jednej strony – niepowtarzalnym designem i oryginalnością stylów, a z drugiej – wyrafinowaną klasą i niezwykłą elegancją. To nic innego, jak kwintesencja piękna i luksusu. Sprostają nawet najbardziej wysublimowanym gustom.

ORIGINAL
Najmocniejsze panele na świecie polecane przez architektów

PROMOCJA WAŻNA OD 8 czerwca 2020 r.
DEKORY OBJĘTE PROMOCJĄ

Alloc Grand Avenue
Champs Elysées
Rodeo Drive
Ku’daam

Alloc Original
Dąb Elegant Natural,
Dąb Naturalny,
Dąb Wiosenny

Więcej informacji na temat obu kolekcji Alloc znajdziesz tutaj:

Grand Avenue (https://alloc.pl/kolekcje/grand-avenue/)
Original (https://alloc.pl/kolekcje/original/).

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej