Jeden wzór, nieograniczone możliwości.

Panele podłogowe Alloc to szeroka gama wysokiej jakości podłóg dostępnych w wielu wzorach i kolorach. Co jest jednak najbardziej wyjątkowe – jeden wzór to nieograniczone możliwości aranżacji. Panele podłogowe Alloc odnajdą się w każdej przestrzeni, a dodatkowo aranżacja wnętrza sprawia, że w każdym miejscu wyglądają zupełnie inaczej. Zobacz, jak prezentuje się jeden wzór Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue w różnych pomieszczeniach.
 
Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue w sypialni

Projekt aranżacji sypialni autorstwa Magdaleny Lorek – Bieli został utrzymany w ciepłych odcieniach drewna, kontrastujących z ciemną ścianą i zabudową garderoby oraz z beżowym kolorem łóżka i jasną barwą paneli podłogowych.

Ich jasna barwa rozświetla wnętrze, ale i nadaje wrażenia przytulności. Stanowi równowagę kompozycji kolorystycznej w stosunku do ciemnych elementów wyposażenia i użytych we wnętrzu materiałów.

 

magdalena_lorek-biela

 

Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue w salonie

Projekt aranżacji salonu Małgorzaty Liebhart to połączenie nietypowej przestrzeni z rodzinnym klimatem. Mimo nowoczesnego charakteru wnętrze jest przytulne, a podłoga stanowi swoiste ocieplenie przestrzeni. Podłoga Alloc z kolekcji Grand Avenue nie została przykryta dywanem, a z dodatkiem roślin i koloru żółtego tworzy scenografię pomieszczenia.

 

malgorzata_liebhart

 
Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue w pokoju dziecięcym

Projekt aranżacji Przemysława Jachimczyka, przygotowany z myślą o chłopcach przedstawia przyjazną przestrzeń, w której odnalazłby się każdy mały entuzjasta Minionków. Pomieszczenie wyraźnie zostało podzielone na cztery strefy. Strefa sypialniana, najbardziej wydzielona, zapewnia ciszę oraz intymność. Strefa rozrywki elektronicznej znajduję się pod tą pierwszą, strefa zabawy na środku pomieszczenia, a miejsce do nauki oraz przechowywania –  po przeciwległej stronie.  Podłoga doskonale wkomponowuje się w przestrzeń, a dodatkowo pozwala wykorzystać cały potencjał pomieszczenia.

 

przemyslaw_jachimczyk

 
Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue w obiekcie komercyjnym

Projekt aranżacji Soni Żurek to nowoczesne ujęcie pomieszczenia przeznaczonego na restaurację. Dwupoziomowa konstrukcja budynku zapewnia wrażenie przestronności, a ażurowe przegrody pozwalają zachować poczucie intymności osób, które będą tam przebywać.

Panele laminowane Champ Elysees z kolekcji Grand Avenue idealnie sprawdzają się do pomieszczenia o tak dużym natężeniu ruchu. Wpasowują się w delikatną kolorystykę wnętrza baru, któremu charakteru dodają mocne, naturalne materiały: kamienna ściana, skórzane obicia foteli oraz stalowe elementy konstrukcyjne.

 

sonia_zurek

 

Kolekcja Grand Avenue to aż 20 wzorów. Sprawdź pozostałe.

 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej