JODEŁKA KRÓLUJE WE WNĘTRZACH

Zastanawialiście się kiedyś, co tworzy klimat waszego domu? Architekci wnętrz są zgodni. Tak jak fundament jest bazą domu, tak podłoga jest fundamentem wnętrza.

Podłoga jest bazą, na której budujesz niepowtarzalną atmosferę swojego domu. Podłoga nadaje wnętrzu unikalny klimat. Dzięki niej możemy osiągnąć rozmaite efekty, od minimalizmu, przez styl rustykalny do klasycznej elegancji. Podłoga Chateau Xtra, pozwala na osiagnięcie każdego z powyższych efektów.

KLASYKA I ELEGANCJA PANELI W JODEŁKĘ

Panele laminowane Chateau Xtra to kwintesencja klasyki, dyskretnej elegancji i nieprzemijającego uroku zabytkowych kamienic.

Efekt ten gwarantuje jeden z najbardziej eleganckich i subtelnych wzorów czyli jodełka. Ten najbardziej klasyczny wzór, zaliczył swój triumfalny powrót na salony i stał się wnętrzarskim hitem sezonu.

ŁĄCZENIE STYLÓW

Projektanci wnętrz proponują zastosowanie jodełki już nie tylko we wnętrzach zabytkowych lub stylizowanych na zabytkowe. Jodełka doskonale sprawdza się we wszystkich stylach wnętrzarskich. Ogranicza was jedynie wyobraźnia.

Bardzo ciekawy efekt może dać na przykład zastosowanie klasycznej jodełki we wnętrzu w stylu skandynawskim. Połączenie klasycznej jodełki z supernowoczesnym wnętrzem da na pewno nieprzeciętny i zaskakujący rezultat.

KOLOR PANELI INSPIROWANY NATURĄ

W podłogowych trendach wnętrzarskich, dużą wagę przykłada się również do koloru. Najbardziej pożądane są barwy naturalnego drewna, nadające wnętrzu przytulny i ciepły wygląd.

Bezsprzecznym zwycięzcą w kategorii koloru podłogi jest dąb we wszelkich jego odcieniach.

W podłogach Chateau Xtra zastosowano dwa warianty kolorystyczne dębu – Dąb Charme Naturalny oraz Dąb Texas Naturalny.

TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE!

169,85 zł/m2

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PANELI CHATEAU XTRA

Podłogi Chateau Xtra mają tę zaletę, że można je również układać we wzór mozaiki. Wybierając taką opcję możecie dać się ponieść fantazji.

Poza pięknym wyglądem, podłogi Chateau Xtra są też szalenie funkcjonalne.

FUNKCJONALNOŚĆ

Dziecinna prostota montażu dzięki systemowi ChateauLOC połączona z niebywałą wręcz trwałością oraz łatwością utrzymania czystości i ich pielęgnacji, sprosta nawet najsurowszym wymaganiom.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że podłogi Chateau Xtra, w warunkach domowych objęte są stuletnią gwarancją.

Podłogi laminowane Chateau Xtra, sprawdzą się również doskonale we wnętrzach użyteczności publicznej. W restauracjach, biurach czy hotelach, gwarancja to aż sześć lat.

 PODSUMOWUJĄC

Panele Chateau Xtra to:

  • łatwy montaż, dzięki systemowi ChateauLOC
  • wymiary 504x84x12 mm
  • czterostronna fuga
  • kreatywna konfiguracja paneli Chateau Xtra, jodełka lub mozaika
  • wysoka klasa ścieralności i wytrzymałości klasa AC5/33
  • dożywotnia gwarancja w warunkach domowych
  • sześcioletnia gwarancja we wnętrzach użyteczności publicznej

To nie koniec. Kliknij po więcej!

Promocja obowiązuje do 31.03.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej