Kolekcja Original: 4 gotowe projekty sypialni

Zanurz się w świat niezliczonych możliwości aranżacyjnych z kolekcją Original od Berry Alloc! W naszym najnowszym artykule przedstawiamy cztery różnorodne dekory, które zainspirują Cię do stworzenia czterech unikalnych aranżacji sypialni. Niezależnie od Twojego stylu czy preferencji, ta kolekcja oferuje coś wyjątkowego dla każdego. Poznaj różnorodność i kreatywność tej kolekcji, aby stworzyć idealną przestrzeń do relaksu i odpoczynku!

 

1. Projekt sypialni w wykonaniu Beaty Wyrzyckiej

Sypialnia z garderobą inspirowana stylem minimalistycznym. Panele z kolekcji Original Dąb Bergen zostały wykorzystane zarówno na podłodze jak i suficie podwieszanym. Całość pomieszczenia jest utrzymana w stonowanych, neutralnych odcieniach okraszonych czarnymi metalowymi elementami. Kolor paneli - jasnego, ciepłego drewna - przełamuje surowość ścian z betonu architektonicznego i dodaje wnętrzu przytulności, ale też elegancji. Ułożenie paneli wzdłuż osi łóżka daje ciekawy efekt głębi. Podłoga i sufit płynnie przechodzą też do garderoby ukrytej za ażurowymi, przesuwnymi drzwiami. Projekt stworzony dla singla, który na co dzień mieszka i pracuje w dużym mieście jednak w weekendy uwielbia sport i trekkingi. Z połączenia wielkomiejskiego stylu życia i naturalnych inspiracji powstało właśnie to wnętrze - oaza spokoju w metropolii.

 

 

2. Projekt sypialni w wykonaniu Angeliki Grzyb

Projekt przedstawia oryginalną aranżację sypialni w połączeniu betonu i unikatowych paneli z kolekcji Original Dąb Bond ze zróżnicowaną strukturą słojów i faktur, ocieplają wnętrze nadają niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój we wnętrzu na tle górskich krajobrazów. Panele wykorzystano również do siedziska pod oknem które w połączeniu z miękkimi poduszkami tworzą unikatowy funkcjonalny przytulny wystrój we wnętrzu.

 

 

3. Projekt sypialni w wykonaniu Beaty Woźniak

Sypialnia zaprojektowana dla pary, która uwielbia podróże oraz naturę. Zastosowana w projekcie tapeta z powodzeniem buduje klimat gór i lasów. Sypialnia zachowana w stylu eklektycznym. Zwykła szafa została urozmaicona poprzez rezygnację z tradycyjnych frontów i zastosowanie zasłon – co wizualnie nadaje pomieszczeniu charakteru. W projekcie została wykorzystana podłoga z kolekcji Orignal, Dąb Elegant Naturalny. 

 

 

4. Projekt sypialni w wykonaniu Kingi Kraski

Głównym fundamentem tego projektu są panele podłogowe z kolekcji Original, Dąb Malta, które harmonijnie współgrają z surową betonową ścianą. Panele podłogowe nie tylko pokrywają podłogę, ale również zostały umiejętnie wykorzystane na ścianie, podkreślone delikatnymi wiązkami światła. Starannie dobrane elementy wyposażenia dodają wnętrzu przytulności, a różnorodność materiałów miękkich i faktur nadaje mu nowoczesny wygląd. Cała przestrzeń utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, z przełamaniami jasnych elementów, co nadaje jej subtelny, a zarazem elegancki charakter.

 

 

Wszystkie projekty przedstawione w artykule pochodzą z konkursu World of Alloc. 

 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej