Podłogi Alloc w wiosennej promocji

Początek nowego roku to świetna okazja do odświeżenia swojego wnętrza i nadania mu zupełnie nowego charakteru. A sprzyja temu świetnie wiosenna promocja Alloc na kolekcje Original i Grand Avenue. Te wyjątkowe panele podłogowe dostępne są teraz w równie wyjątkowych cenach.

Promocja Alloc 2020

W promocji dostępnych jest sześć oryginalnych dekorów paneli laminowanych. Obie kolekcje to nie tylko połączenie stylu, elegancji i klasy, ale przede wszystkim niebywałą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Z uwagi na parametry, panele z kolekcji Original są przystosowane do ułożenia na ogrzewaniu podłogowym, a unikatowe wzornictwo pozwala zaaranżować ciekawe wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Z kolei kolekcja Grand Avenue dzięki technologii wytwarzania pod wysokim ciśnieniem i najwyższej klasie ścieralności są wyjątkowo odporne na zużycie materiału, wilgoć, blaknięcie i świetnie sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, jak i w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu i obiektach publicznych.

Promocja Alloc 2020
Panele podłogowe Alloc objęte promocją to nie tylko oryginalny, ciekawy design do każdego wnętrza, ale również gwarantowana trwałość i jakość w przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji i mocnych połączeń między panelami zamkiem aluminiowym, kolekcje Original i Grand Avenue to pewny wybór do Twojego wnętrza, który zaspokoi gusta zarówno miłośników klasycznej elegancji, amatorów stylu retro i koneserów oryginalnego designu.

Promocja Alloc 2020

Promocja trwa od 3 lutego 2020 do wyczerpania zapasów.

WZORY OBJĘTE PROMOCJĄ

Alloc Original:
Dąb Elegant Natural
Dąb Naturalny
Dąb Wiosenny oraz

Alloc Grand Avenue:
Champs Elysées
Rodeo Drive
Ku’daam.

Warunki i zasady promocji dostępne u sprzedawców: https://alloc.pl/gdzie-kupic/

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej