Podłogi Alloc z myślą o każdym wnętrzu

Podłogi Alloc, oddające charakter prawdziwego drewna, a przy tym mniej wymagające przy pielęgnacji, sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To one nadadzą klimatu w salonie i będą doskonale prezentować się w sypialni. A jeśli szukasz podłogi do pokoju swojej pociechy, także będą strzałem w dziesiątkę. Niestraszny im tupot małych stóp i kontakt z licznymi zabawkami. Zobacz, jak nasze panele z kolekcji Grand Avenue mogą prezentować się w Twoim domu.

Sypialnia z niepowtarzalnym klimatem

To pomieszczenie powinno spełniać Twoje oczekiwania – to tu się relaksujesz i oddajesz w stan błogiego snu. Dlatego dobrze dobrana podłoga sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Projekt sypialni autorstwa Marty Koniczuk to uczta dla zmysłów. Kluczowym założeniem było stworzenie sypialni o zróżnicowanym charakterze, opartej o malarskie użycie koloru, faktur oraz detali. Otwór drzwiowy do sypialni w tym celu powiększono do samego sufitu i wprowadzono szklane drzwi. Osią sypialni jest orzechowa, matowa podłoga Grand Avenue Broadway, uzupełniona zgaszonymi tonami zieleni. Piękne, wygodne łóżko, wykończone skórą w odcieniu kości słoniowej, to najwyższej klasy włoskie wzornictwo. W sypialni zaprojektowano rozsuwane drzwi, otwierające się na główną łazienkę.

Salon sercem każdego domu

Salon to serce każdego domu. To w tym miejscu spędzamy wspólnie czas z rodziną, relaksujemy się i doceniamy każda minutę. Tym bardziej warto, żebyśmy czuli się w nim swobodnie.

Projekt salonu autorstwa Małgorzaty Liebhart emanuje żywą kolorystyką. Założeniem było stworzenie nietypowej przestrzeni, która byłaby ciekawa i artystyczna, a w finalnej realizacji nie wymagała dużych nakładów finansowych. Podłoga Champs Elysees nie została przykryta dywanem, ponieważ sama w sobie stanowi ocieplenie przestrzeni. Całość jest spójna, utrzymana w większości w fakturach drewnianych, bielach i szarościach, a dodatkiem jest kolor żółty, który stanowi scenografię tego pomieszczenia. Elementem dekoracyjnym jest duża ilość roślin, która współgra z kolorem żółtym.

Pokój dziecięcy z myślą o małych odkrywcach

Pokój dziecięcy powinien być dostosowany do wieku dziecka. Im bardziej będzie wpasowywał się w gusta małych odkrywców, tym większa szansa, że będą chcieli w nim spędzać dużo czasu. A to nam daje salon tylko dla siebie…

Projekt autorstwa Beaty Woźniak został zaprojektowany z myślą o 5-letnich chłopcach. Na podłodze zastosowane zostały panele w jasnym kolorze Grand Avenue La Rambla, które stanowią neutralne tło dla kolorowych zabawek i drewnianych mebli. Leśny klimat pokoju buduje tapeta ze zwierzętami. Dodatkowo wykorzystanie gałęzi z lasu jako wiszącego drążka dodaje namiastkę natury wewnątrz pokoju. Całość ożywiają zielone oraz pomarańczowe dodatki.

Podłogi Alloc dają mnóstwo możliwości aranżacji i zależnie od Twoich potrzeb dopasują się do danego wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego klimatu. Zobacz wszystkie nasze kolekcje paneli.

 

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej