Zyskaj rabat i piękne podłogi od Alloc

Zyskaj rabat i piękne podłogi od Alloc! Poznaj NOWOŚCI: Chateau Xtra i Home Plus

Alloc rozszerza swoją ofertę o dwie nowe kolekcje: Chateau Xtra – unikalny wzór jodełki wśród podłóg laminowanych i Home Plus dla ceniących wygodę i naturalny wygląd podłóg. Premierze nowych dekorów towarzyszą rabaty na wybrane wzory ze wszystkich kolekcji Alloc.

Dobre ceny zadomowiły się w ofercie Alloc. Dzięki nim te wyjątkowo trwałe panele zyskują dodatkowy argument na „TAK”. Do wyboru są podłogi laminowane HPL, panele winylowe, a teraz także panele z możliwością ułożenia w modną jodełkę.

Podłogi laminowane HPL – najmocniejsze panele na świecie

Panele HPL wykonane z laminatu wysokociśnieniowego to najmocniejsze panele na świecie z dożywotnią gwarancją. Co je wyróżnia? Są ekstremalnie wytrzymałe, mają wbudowany metalowy zamek i podkład wyciszający. Są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym i z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w obiektach komercyjnych. Kolekcja Original to ponad 40 dekorów w najwyższej klasie ścieralności AC6 w wielu odcieniach naturalnego drewna. Kolekcja Grand Avenue wyróżnia się dodatkowo długością paneli w rozmiarze maxi – 2410 cm!

PROMOCJA! TERAZ WYBRANE DEKORY SĄ DOSTĘPNE Z RABATEM:

Alloc Original
159,97 zł/m2
DĄB ELEGANT NATURAL I DĄB NATURALNY I DĄB WIOSENNY

Alloc Grand Avenue
169,76 zł/m2
CHAMPS ELYSEES I RODEO DRIVE I KU`DAMM

Panele winylowe LVT – trwałość i wygoda

Kolekcja długich paneli winylowych Alloc Spirit XL LVT SUPER RIGID CLICK (1830x228mm) wyglądają stylowo i elegancko, nadając pomieszczeniom prestiżu i dając niezliczone możliwości aranżacyjne. Dzięki kombinacji najnowocześniejszych technologii panele LVT są jeszcze bardziej trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur, co potwierdza 25-letnia gwarancja na użytkowanie domowe. Dzięki swoim właściwościom mogą być bez przeszkód stosowane również w biurach, recepcjach, sklepach, restauracjach i innych pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

TERAZ WYBRANE DEKORY W OBNIŻONEJ CENIE!

Alloc Spirit XL
166,12 zł/m2
SIERRA HIGH I KINGS CANYON I FITZ ROY

NOWE KOLEKCJE PODŁÓG ALLOC

Chateau XtraUnikalny wzór jodełki wśród podłóg laminowanych

Chateau Xtra to najnowsza propozycja dla amatorów jodełki na podłodze. Królewska linia podłóg laminowanych, które można montować na różne sposoby. Piękna i trwała podłoga z dożywotnią gwarancją w użytku domowym nada szyku każdemu wnętrzu.

BĄDŹ PIERWSZY! ZDOBĄDŹ RABAT NA DOBRY POCZĄTEK

ALLOC CHATEAU XTRA
169,85 zł/m2
DĄB CHARME NATURALNY  I DĄB TEXAS JASNY NATURALNY I DĄB SPIRIT JASNY 

Home Plus = trwałość + wygoda

Połączenie idealne – trwała podłoga laminowana i piękne drewniane wzory. To właśnie zyska dom, dzięki panelom Home Plus. Nowość w ofercie Alloc, którą należy docenić za połączenie funkcjonalności i dobrego designu. Silent System zapewnia komfort użytkowania, a wytrzymałość potwierdza dożywotnia gwarancja w użytku domowym.

NOWOŚĆ + RABAT! POZNAJ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

ALLOC HOME PLUS
109,99 zł/m2
DĄB CRUSH JASNY I DĄB KANION BRĄZOWY I DĄB TEXAS NATURALNY I DĄB SPIRIT SZARY
Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej